Konkurso taisyklės
1. Konkurso pavadinimas: ATEITIES KLASĖ
2. Konkursas pasiekiamas adresu: https://ateitiesklase.delfi.lt/
3. Konkurso organizatorius: UAB DELFI.
4. Konkurso dalyviai: konkurso dalyviu mokiniai, mokytojai ir tėvai.
5. Konkurso trukmė: 2023.04.18 – 2023.06.02.
6. Registruotis konkurse galima: 2023.04.18 – 2023.05.30.
7. Balsuoti konkurse galima: 2023.04.18 – 2023.05.30.
8. Iš TOP 30 klasių, kurios surinks daugiausia balsų, komisija išrinks 10 laimėtojų.
9. Konkurso esmė: konkurso dalyviai (Mokyklinės klasės arba priešmokyklinės klasės) registracijos lange privalo įkelti motyvacinį aprašymą, kuriame turėtų atspindėti kodėl jūsų klasė verta modernizavimo ir turėtų tapti Ateities klase? Esate šiuolaikiškas mokytojas ir pamokų metu naudojatės technologijomis? O gal esate mokinio tėvai ir norite apie tokį mokytoją papasakoti visiems? Galbūt jūs – mokinys, norintis turėti modernesnę klasę, nes dabartinė prašosi atnaujinimo? Pildykite anketą ir atsiųskite motyvacinę istoriją arba klasės nuotrauką.
10. Pateikdama paraišką dalyvauti konkurse mokykla arba priešmokyklinės klasės (Darželis) sutinka su konkurso sąlygomis ir prizais.
11. Kandidatai bus apdovanoti žemiau nurodytais konkurso prizais.
12. Konkurso prizai: 1 iš 10 EPSON klasės modernizavimų savo klasei.
13. Prizai laimėtojams bus pristatyti mokyklos adresu arba išsiųsti paštu. Mokyklos administracija neprieštarauja konkurso prizams.
14. Apie laimėjimą laimėtojai bus informuoti elektroniniu paštu, kurį pateikė registracijos formoje arba patys susisiekti su redakcija el. paštu: konkursas@delfi.lt po 10 - ies laimėtojų paskelbimo. Laimėtojai bus paskelbti gegužės 31 dieną internetinėje svetainėje: www.ateitiesklase.lt.
15. Prizai laimėjusioms klasėms bus pristatyti (suorganizuoti) iki 2023 m. liepos 3 d.
16. Konkurso dalyviai, pildydami registracijos formą, sutinka, kad dalyvavimo konkurse tikslais UAB DELFI (įmonės kodas 125483974, adresas Gynėjų g. 16, 01109, Vilnius.) rinktų ir tvarkytų jų asmens duomenis (mokyklos pavadinimą, klasės numerį, vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, el. pašto adresą). Dalyviai supranta, kad aukščiau išvardytų asmens duomenų pateikimas ir sutikimas su jų tvarkymu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
17. Dalyviai sutinka laikytis šių taisyklių ir organizatorių sprendimų.
18. Prizų laimėtojai sutinka ir suteikia teisę UAB DELFI bei jos nuožiūra pasirinktiems asmenims viešai skelbti jų, kaip prizų laimėtojų mokyklos pavadinimą, klasės numerį, vardus ir pavardes.Informacija gali būti viešai skelbiama internete, spaudoje ir kitose viešojo informavimo priemonėse, kuriose tai galima daryti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.
19. Papildoma informacija apie konkursą teikiama el. paštu: konkursas@delfi.lt
20. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto informavus apie tai viešai.
21. Nustačius atvejus, kai balsai/taškai yra renkami nesąžiningais būdais (pvz.: balsų pirkimas), tie dalyviai šalinami iš konkurso be išankstinio įspėjimo.